wizyt: 20478155
on-line: 54
psi_patrol
albi
vtech
gili
smily
fb
allegro
szukaj

PSI PATROL ROZKŁADANA CIĘŻARÓWKA + FIGURKA CHASE 6054505

cena: 204.60
Wiek 3+
Płeć dziewczynkichłopca
Dostępność:
32-840 Zakliczyn ul. Rynek 19a dostępny
38-300 Gorlice ul. A. Mickiewicz 5 dostępny
HURT-LAND - Hurt dostępny
KK = 778988282328
Array ( [zabawkolandia9] => Array ( [n] => 32-840 Zakliczyn ul. Rynek 19a [s] => 1 ) [zabawkolandia5] => Array ( [n] => 38-300 Gorlice ul. A. Mickiewicz 5 [s] => 2 ) [zabawkolandia7] => Array ( [n] => HURT-LAND - Hurt [s] => 0 ) )

Opis
Dane techniczne
Kod kreskowy 778988282328
Kod magazynowy 6054505
Waga produktu 0.000 kg
Wymiary (wys. szer. gł.)

ROZKŁADANA CIĘŻARÓWKA PSI PATROL
Czy pod osłoną nocy czy w świetle dnia, Psi Patrol zawsze służy pomocą!

Nowy pojazd piesków wyposażony jest we wszystko, czego potrzebują, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce każdej akcji ratunkowej! Pojazd wyróżnia się realistycznymi elementami inspirowanymi wyścigami rajdowymi, takimi jak wzór w szachownicę i rajdowy spoiler, a także ruchomym kołami.

Dzieci mogą popchnąć pojazd, opuścić tylną rampę i wjechać pojazdem Chase'a z jego figurką (w zestawie) na tył pojazdu. Szybkie tankowanie i Chase znów może wrócić na akcję!

Naciśnięcie dwóch górnych przycisków w kształcie opon aktywuje efekty dźwiękowe lub zmienia wygląd pojazdu! Po naciśnięciu przycisku transformacji, pojazd otwiera się i z boku wysuwa się wbudowana wyrzutnia pojazdów. Naciśnięcie żółtego przycisku na wyrzutni uruchamia samochód rajdowy i pojazd może kontynuować wyścig!

Stacja może pomieścić aż trzy pojazdy rajdowe piesków. Wyrusz na przygodę z zestawem Psi Patrol Pojazd Stacja Ready Race Rescue!
W skład zestawu wchodzi:

    -duża rozkładana ciężarówka, która przekształca się w stację kontroli pojazdów. Została wyposażona w opuszczaną rampę, która po umieszczeniu na niej autka i naciśnięciu przycisku przekształca się w wyrzutnię, która pozwoli na kontynuowanie wyścigu; miejsce wewnątrz na jeden pojazd i trzy figurki, a także efekt dźwiękowy uruchamiany za pomocą przycisku znajdującego się na górze.
    -plastikowe auto wyścigowe dla Chase'a, wyposażone w ruchome koła,
    -figurka Chase'a.

Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Podobne produkty
powrót do poprzedniej strony
WELLYSMILY PLAYTOMYADAMIGODUMELPANINISIKUDANTELEGORAVENSBURGERLENATissoToysALEXANDERGRANNADROMADERNINA3TOYSMCOBISCHLEICHTREFLLOVIDEEFTM TOYSDISNEYSILVERLITSIMBAMATTELMAVEROWADERvTECH BABYANEKCLEMENTONITUBANBRIGHT STARTSBARBIELITTLE TIKESMEGA BLOKSWOODEN TOYS4MASTRAFISHER-PRICEJIXINLISCIANI GIOCHIAVENTNIKKOEPEEBAN DAIDICKIE TOYSCANPOL BABIESCASTORLANDHASBROKRAWAL
zobacz więcej

Galeria Wirtualna wycieczka Dołącz do nas Facebook aukcje Allegro Youtube
Logowanie
Zarejestruj się »
JEST PUSTY...
Newsletter

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

O nas

    Wader, Trefl, Granna, Aleksander, Castor, Axel, V-Tech, Adamigo, Moch-Toys, Lego, Fisher-Price Mattel, Agatka, Hasbro, Tm Toys, Simba, Smoby, Zapf Creation Auta 2, figurki...
 

czytaj więcej
Copyright © ZABAWKOLANDIA.PL Realizacja: Intellect.pl