wizyt: 28975615
on-line: 57
psi_patrol
albi
vtech
gili
smily
fb
allegro
szukaj

Czas dostawy

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki.

Termin wysyłki podajemy w dniach roboczych. Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłynie do nas zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki, to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w najbliższy poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy.

Dla produktów oznaczonych "sprowadzany na zamówienie", termin wysyłki ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców, a właściwą datę wysyłki wprowadzamy do statusu zamówienia. Status zamówienia można sprawdzać w zakładce Twoje Konto.

Przesyłki dostarczają firma kurierska DPD lub Poczta Polska. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.
Dla firmy kurierskiej jest to zwykle 1-2 dni roboczych.
Dla Poczty Polskiej - 2 - 7 dni roboczych.

Każdy zamówiony towar, można także odebrać w punkcie odbioru osobistego w Gorlicach i Bochni

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu

 

STATUS ZAMÓWIENIA

 

Status zamówienia jest to informacja na jakim etapie znajduje się Państwa zamówienie. Statusy zamówienia wysyłane są na adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia można również sprawdzić status po zalogowaniu się na sklepie "Moje Konto" w zakładce "Moje zamówienia"

  • Przyjęto zamówienie - Wiadomość z podsumowaniem zamówienia.  Ta wiadomość zawiera również  link z potwierdzeniem zamówienia. Kliknięcie tego linku to informacja dla nas że mamy realizować zamówienie. Potwierdzić zamówienie można również telefonicznie, mailowo.
  • W trakcie realizacji -  zamówienie jest kompletowane, pakowane i przygotowywane do wysyłki.
  • Produkt wysłany - zamówienie zostało wysłane.
  • Gotowe do odbioru - zamówienie jest gotowe do odbioru osobistego.
  • Odebrano w naszych sklepach - Zamówienie zostało odebrane
  • Zamówienie anulowane -  Państwa zamówienie nie będzie realizowane - błędne dane , brak kontaktu , brak potwierdzenia zamówienia, brak wpłaty (przy wyborze płatnośći wpłata na konto). 

DOSTĘPNOŚĆ

 

Przy każdym produkcie znajduje się aktualny stan magazynowy aktualizowany codziennie co 4 godziny.

 

 

  Produkt dostępny, stan na magazynie 38, 38, 39 sztuk.

 Produkt nie dostępny, stan na magazynie 0 sztuka.

    Produkt na zamówienie. Kontakt mailowo lub telefoniczny.

 

powrót do poprzedniej strony
CLEMENTONICOBININABAN DAIALEXANDERSILVERLITSMILY PLAYRAVENSBURGER4MTUBANDISNEYMATTELDUMELHASBROBARBIEJIXINCANPOL BABIESFISHER-PRICESCHLEICHSIKUSIMBAKRAWALDEEFGRANNANIKKOTissoToysvTECH BABYASTRADANTEAKSONDICKIE TOYSAVENTTOMYMAVEROPANINIWELLYTM TOYSLEGODROMADERBRIGHT STARTSLITTLE TIKESWADERLOVIEPEELISCIANI GIOCHIMEGA BLOKSLENAWOODEN TOYS3TOYSMADAMIGOCASTORLANDTREFLANEK
zobacz więcej

Galeria Wirtualna wycieczka Dołącz do nas Facebook aukcje Allegro Youtube
Logowanie
Zarejestruj się »
JEST PUSTY...
Newsletter

Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

O nas

    Wader, Trefl, Granna, Aleksander, Castor, Axel, V-Tech, Adamigo, Moch-Toys, Lego, Fisher-Price Mattel, Agatka, Hasbro, Tm Toys, Simba, Smoby, Zapf Creation Auta 2, figurki...
 

czytaj więcej
Copyright © ZABAWKOLANDIA.PL Realizacja: Intellect.pl